30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Adapter 6w1 UGREEN Hub USB-C na 3x USB 3.0 + USB-C PD + SD + microSD

Symbol: UGR178
W dostawie
129.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka: Dziś (do godziny 14)
Dostępność -
EAN 6957303855988
Zamówienie telefoniczne
Adapter UGREEN

UGREEN Hub Adapter funkcjonalny adapter, posiadający aż trzy wejścia USB 3.0, jeden USB-C PD oraz czytniki kart: SD i MicroSD. Umożliwia szybszą pracę oraz wykonywanie kilku czynności naraz. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na ciągły brak wystarczającej ilości portów w swoim komputerze.


Szybkie ładowanie, ekspresowy przesył danych

Dzięki adapterowi UGREEN możesz naładować swój laptop z portu USB-C za pomocą technologii Power Delivery. Dzięki transmisji 5 Gb/s transmisja danych odbywa się w zawracającym tempie. W szybki i łatwy sposób możesz przesyłać zdjęcia, filmy i dokumenty z zewnętrznego dysku na laptop lub smartfon.
Opis dostępnych złączy


3 x USB 3.0 - Jest to standardowe złącze USB o zwiększonej przepustowości, pozwalające na podłączenie do urządzenia urządzeń wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Dodatkowo gniazda obsługują również wszelkiego rodzaju urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter UGREEN zapewnia nam zachowany dostęp, do wykorzystywanego przez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z niezwykle cennych złączy USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Port wspiera szybkie ładowanie Power Delivery.
1 x czytnik kart SD - Standardowe rozwiązanie stosowane w przypadku wielofunkcyjnych adapterów. Czytnik kart zapewnia nam możliwość zapisu danych z oraz na karcie formatu SD. Jest to niezwykle przydatna funkcja dla fotografów oraz kamerzystów, których praca zapisywana jest właśnie na takich kartach pamięci.

1 x czytnik kart microSD - Tak samo jak w przypadku czytnika kart SD, gniazdo daje nam możliwość zapisu oraz odczytu danych z karty pamięci, tym razem jednak formatu micro SD. Port ten jest bardzo praktyczny, w momencie kiedy chcemy zrobić kopię dla plików w naszym telefonie. Micro SD jest bowiem standardem karty, który wykorzystuje się w smartfonach, gdzie zapisujemy wszelkie wykonane naszym urządzeniem zdjęcia czy filmy.


Specyfikacja
 
Model CM195
Wtyczka USB-C
Porty 3x USB 3.0, 1x USB-C, 1x SD, 1x microSD
Zasilanie PD 60 W
Prędkość transferu danych USB 3.0: 5 Gb/s
Waga 113,5 g
Materiał Aluminium
Wymiary 115 x 35 x 12 mm
Kod producenta 6957303855988
Waga (z opakowaniem) 0.2
  • Najczęściej kupowane z: