• Kategorie
  • Parametry
  • Bateria LG

Spośród szerokiego wyboru akcesoriów GSM, mamy przyjemność zaprezentować Państwu fabrycznie nowe baterie do telefonów południowokoreańskiej marki LG. Każda bateria LG widniejąca na poniższym wykazie to wyrób w pełni oryginalny – pochodzący wprost od producenta, wyłącznie z polskiej dystrybucji. Wszystkie akumulatory litowo-jonowe posiadają zabezpieczenia chroniące przed skutkami intensywnej eksploatacji, przede wszystkim przed przegrzaniem i przeładowaniem. Dzięki temu nie istnieje ryzyko uszkodzenia baterii i samego telefonu. Proces wykorzystywania baterii w smartfonie można rozpocząć od razu po jej wyjęciu z pudełka – produkt nie wymaga bowiem wcześniejszego formowania i innych czynności przygotowawczych.

Oryginalne litowo-jonowe baterie LG to wachlarz produktów dedykowanych różnym modelom telefonów. Oferujemy Państwu baterie do modeli LG G3,G4 i G5. Wszystkie obecnie dostępne produkty widnieją na załączonym poniżej wykazie. Aby zapoznać się bliżej z konkretnym produktem (jego opisem, parametrami technicznymi, zdjęciami itp.), wystarczy oznaczyć go kursorem myszy.

Uwaga! Cena pojedynczej baterii do telefonu to zaledwie kilkadziesiąt złotych. Zakup tańszego zamiennika nie jest w takim wypadku opłacalny. Trzeba pamiętać, że baterie z niepewnego źródła mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia smartfona, a w konsekwencji do o wiele większych kosztów.