• Kategorie
  • Parametry
  • Bateria Samsung

Okazałą część naszej oferty baterii dla smartfonów stanowią baterie do urządzeń marki Samsung. Dysponujemy akumulatorami dla wielu wiodących modeli Samsunga, w tym kilkunastu telefonów z niezwykle popularnej linii Samsung Galaxy. Wszystkie oferowane baterie są opatrzone logo firmy Samsung co oznacza, że to produkty w pełni oryginalne – pokryte folią i zapakowane w markowe pudełka. Sprzedajemy wyroby przeznaczone na rynek polski, fabrycznie nowe, w idealnym stanie użytkowym. Nie wymagają one uprzedniego formowania. Konstrukcje baterii są dopracowane w każdym calu, chronione przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz pełnym rozładowaniem. Co więcej, zaimplementowane układy chronią telefon przed przepięciami i nie stwarzają ryzyka jego uszkodzenia w trakcie codziennego użytkowania.

Ze szczegółowymi parametrami technicznymi sprzedawanych produktów mogą się Państwo zapoznać, odwiedzając konkretne podzakładki ofertowe. Wystarczy wybrać baterię Samsung z listy poniżej. W razie pytań lub wątpliwości, mogą się Państwo skontaktować z obsługą naszego sklepu – mailowo lub telefonicznie. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji.

Pragniemy podkreślić, że w naszym sklepie nie oferujemy tańszych zamienników baterii, a jedynie oryginalne akumulatory. To sprawdzone akcesoria GSM, dzięki którym telefon może działać bez zarzutów. Produkt polecamy zwłaszcza osobom które uszkodziły, zniszczyły lub zgubiły dotychczas posiadaną baterię.