• Etui Galaxy S9 Plus

  • Parametry

Standardowo wraz z pojawieniem się nowej Galaxy S9 producent wypuścił na rynek, jego większy odpowiednik Samsung Galaxy S9 Plus. W tym modelu producent zdecydował się na przeniesienie czytnika linii papilarnych z przodu urządzenia na jego tył jak w innych smartphonach, dzięki czemu wreszcie możemy się cieszyć wygodnym odblokowywaniem telefonu. Zastosowany wyświetlacz AMOLED o przekątnych 5.9" wspierający funkcję HDR tzn. szeroką rozpiętość tonalną, która przydatna jest podczas gier czy oglądania filmów. Galaxy S9 Plus został wyposażony w procesor Samsung Exynos 9810, który są bardziej energooszczędne.  też o usprawnieniu głośników oraz aparatu. Telefon został wyposażony w dwa aparaty posiadające dodatkową pamięć, dzięki której telefon nakłada nawet do 12zdjęć jednocześnie co sprawia, że fotografię wychodzą pięknie.

Najnowszy nabytek od firmy Samsung nie należy do tanich telefonów w związku z czym warto pomyśleć o porządnym zabezpieczeniu. W swojej ofercie posiadamy liczne pokrowce, etui czy szkła hartowane, które będą świetnie chroniły tworze urządzenie.

Dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji ładowania bezprzewodowego możesz rozszerzyć telefon o akcesoria takie jak ładowarka bezprzewodowa tzw. Ładowarka QI, która naładuję Twój smartphone równie szybko. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie standardowe metody ładowania posiadamy szeroką gamę kabli, przewodów ze standardem USB C, które cechuje nie tylko wytrzymałość ale i nietypowy design.