• Etui Galaxy S8

  • Parametry

Kolejna już odsłona wersji Galaxy S. Nowy flagowiec od Firmy Samsung tym razem o nazwie Galaxy S8 wyróżnia się znacząco od swoich poprzedników. Ekran o wielkości 5.8 cala świetnie odwzorowuje kolory dzięki zastosowaniu ekranu Infinity (Super AMoled). Sam ekran jest zakrzywiony na bokach, pokrywając w ten sposób całkowicie przedni panel smartphona. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w najnowszym Galaxy S8 jest możliwość podłączenia swojego smartphona do stacji DeX, dzięki czemu może on zamienić się w komputer stacjonarny.

Nowy nabytek warto zaopatrzyć w dobre szkło hartowane pokrywające cały ekran lub w folię ochronną. Produkty jakie zdołaliśmy dla Państwa zgromadzić to także pokrowce, futerały, które nie tyle co ochronią Państwa ekran ale także podkreślą jego nadzwyczajny wygląd.

Nowy Galaxy S8 posiada w swoim standardzie wejdzie do ładowania Typ-C. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko przewody z tym standardem ale równieżładowarki sieciowe czy samochodowe, które w bardzo szybkim tempie naładują Twój telefon.