30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • Folia i szkło hartowane

Szkło Benks, etui na telefon i folie ochronne różnych firm – poznaj naszą ofertę

Zarówno ekrany smartfonów, jak i tabletów są podatne na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Wystarczy chwila nieuwagi, aby na ekranie pojawiły się szpecące i często utrudniające korzystanie z urządzenia rysy. Czy można się przed nimi uchronić? Owszem – rozwiązaniem jest szkło hartowane oraz inne akcesoria chroniące urządzenia przed zarysowaniami w czasie ich przenoszenia i użytkowania.

Klientom proponujemy m.in. szkło Benks. Kompatybilne szkło hartowane zakupią u nas właściciele różnych smartfonów – w stałej sprzedaży mamy m.in. modele takie jak: Benks HTC ONE, Benks iPhone, Benks iPhone 5 i Benks Xperia Z.

Dlaczego warto zakupić szkło hartowane? Charakterystyczna dla niego jest bardzo duża wytrzymałość – materiał jest tak twardy, że trudno go uszkodzić nawet nożem.

Mimo że szkło hartowane jest w stanie uchronić smartfona przed uszkodzeniami, to nie jest jedynym rozwiązaniem, którego zastosowanie warto rozważyć. W stałej sprzedaży mamy także etui na telefony, np. etui na LG l5 i LG l3 oraz etui na telefon Motorola Moto G.

Korzystasz zarówno ze smartfona, jak i Apple Watch? U nas znajdziesz też odpowiednie etui Apple Watch. Część z dostępnych w naszym sklepie etui jest odporna na działanie wody – to np. wodoszczelne etui na iPhone’a.

Szkło hartowane, folie i etui od różnych producentów

Interesuje Cię etui Goospery? Chcesz zakupić szkło hartowane od uznanego producenta? Nic prostszego – zapoznaj się z naszą ofertą. W stałej sprzedaży mamy wyroby pochodzące od najlepszych producentów. Współpracujemy z firmami: Benks, 3MK, Puro, Moshi, Baseus i T-MAX.

Czy wiesz, że w naszym sklepie zakupisz także etui Kindle Paperwhite? W jednym miejscu możesz nabyć produkty chroniące ekrany różnych urządzeń, nie tylko smartfonów.