30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • HTC

Szkło na ekran HTC

Jeżeli są Państwo szczęśliwymi posiadaczami telefonu marki HTC i chcą zabezpieczyć go przed oddziaływaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, polecamy naszą ofertę akcesoriów ochronnych na smartfona. Wśród dostępnego asortymentu na szczególną uwagę zasługuje szkło na ekran. Szkło hartowane do telefonów HTC to szeroki zakres produktów dedykowanych konkretnym modelom urządzeń tej tajwańskiej marki. Dysponujemy szkłami dla HTC A9, HTC M9, HTC 10, HTC U11 (różne warianty) i wieloma innymi. Zostały one wyprodukowane przez renomowanych producentów akcesoriów GSM. Oferta jest na bieżąco aktualizowana, dlatego zachęcamy do jej regularnego śledzenia. Znajdziecie w niej między innymi szkło Benks.

Dostępne szkła hartowane i folie zabezpieczające chronią telefon przed zarysowaniami, stłuczeniami i całkowitym zniszczeniem wyświetlacza. Dysponujemy szkłami w technologii 2.5D oraz 3D o twardości 9H, co oznacza, że nie da się ich zarysować nawet najostrzejszym narzędziem. Dzięki naszym produktom smartfon może być używany w pełni bezpiecznie, bez obaw o przypadkowe uszkodzenie. A jak wiadomo, naprawa i wymiana urządzenia na nowe bywa bardzo kosztowna.

Listę wszystkich aktualnie sprzedawanych szkieł na ekran telefonu prezentujemy poniżej. Więcej informacji o danym produkcie można uzyskać, przeglądając poświęconą mu zakładkę ofertową. Jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup przez internet, wystarczy wybrać przycisk oznaczony symbolem koszyka. Większość zamówień realizujemy w ciągu doby. W razie pytań dodatkowych, służymy pomocą – telefonicznie bądź mailowo. Satysfakcja z zakupu gwarantowana.