• Kategorie
  • Parametry
  • Kable USB

Kable USB – sprawdź, jakie mamy w sprzedaży

Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów GSM. W naszej ofercie znajdują się m.in.: ładowarki, bateria LG, etui na telefony i tablety oraz rozmaite uchwyty na smartfony. Sprzedajemy także rozmaite kable, które są niezbędne każdej osobie korzystającej ze sprzętu elektronicznego. Znajdziesz u nas:

  • kable USB, w tym również micro USB i typu C,
  • rozmaite adaptery i przejściówki (np. adapter MHL),
  • kable MHL USB HUB.

Proponujemy kable USB wielu znanych producentów, np.: Apple, Samsung, Huawei i Benks. U nas zakupisz także produkty marek: Tronsmart, Rock, Kanex i Baseus. To oczywiście jedynie część bogatej oferty – z pozostałą możesz zapoznać się bezpośrednio w dziale z kablami.

Nowe kable USB dobrej jakości

Mało kto wie, że nieprawidłowo wykonany kabel USB czy adapter MHL może uszkodzić np. laptopa czy ładowarkę sieciową. Nie masz oryginalnych kabli, które otrzymałeś przy zakupie telefonu i dlatego szukasz nowych? W takim razie najlepiej nie ryzykować, kupując tanie zamienniki. Jeżeli chcesz np. przesłać zdjęcia ze smartfona na komputer, najlepiej zrobisz, zaopatrując się w kable USB dobrej jakości, czyli od znanych producentów. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko uszkodzenia sprzętu i utraty danych.

Przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór kabli. Zakupisz u nas wytrzymałe kable nylonowe i kable wykończone aluminium o różnej długości. Możesz też przebierać w kolorach – w sprzedaży mamy kable USB: białe, czarne, czerwone, srebrne i złote.