30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Ładowarka samochodowa Baseus Circular Metal, QC 4.0 + PD 3.0, VOOC, SCP, AFC, MTK PE, 30W (srebrna)

Symbol: BSU1599SLV
Typ Ładowarka samochodowa
W dostawie
59.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka: 48 godzin
Dostępność -
EAN 6953156223233
Zamówienie telefoniczne

 

Uniwersalna ładowarka

 

Ładowarka samochodowa Baseus o mocy 30 W wykorzystuje technologię VOOC, która jest znana ze swojego błyskawicznego czasu ładowania. Ładowarka obsługuje każdą technologię Quick Charge, a jej wykonanie z metalu zapewnia wysoką wytrzymałość. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi gniazdami ładowarek o napięciu 12-24 V.

 


 

Potężna wydajność

 

Uwolnij swoją moc z najszybszą technologią szybkiego ładowania od OPPO. Czas ładowania telefonów obsługujących technologię VOOC to około godziny. Wszystko za sprawą możliwości ładowania ich z mocą 20W.

 


 

Najnowsze technologie

 

Port USB-C umożliwia obsługę protokołów szybkiego ładowania takich jak: PSS, PD 3.0, PD 2.0 oraz QC 4+. Drugi port ładowarki, port USB umożliwia wykorzystywanie protokołów VOOC, QC 3.0, QC 2.0, SPC, AFC, MTK PE.

 


 

Pełna ochrona

 

Ładowarka Baseus zapewnia stałą temperaturę w trakcie ładowania, a dodatkowo posiada szereg wbudowanych zabezpieczeń takich jak ochrona przed: przepięciem, zbyt niskim napięciem, zwarciem, przeciążeniem oraz przed zbyt wysoką temperaturą. Dodatkowo urządzenie jest w stanie wykryć czy smartfon jest naładowany. W momencie, gdy akumulator będzie pełen, urządzenie odcina dopływ prądu, tak aby utrzymać jak najdłuższą jego żywotność.

 


 

Uniwersalność

 

Z ładowarki można korzystać w samochodach zarówno osobowych jak i ciężarowych, w których gniazdo zapalniczki podaje napięcie 12 lub 24 V. Urządzenie jest kompatybilne z większością telefonów.

 


 

Oświetlenie

 

Ładowarka posiada delikatne oświetlenie portów, które nie razi w oczy, dzięki czemu bez problemu odnajdziemy ją podczas jazdy nocą.

 


 

 

Stabilna konstrukcja

 

Urządzenie zostało skonstruowane tak, że pewnie leży w gnieździe zapalniczki, dzięki czemu niezależnie od rodzaju drogi, czy przeszkód znajdujących się na niej, nie będzie to miało wpływu na funkcjonowanie ładowarki.

 

 

Specyfikacja


  

Producent Baseus
Nazwa Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W (Support VOOC)
Kod produktu CCYS-C0S
Materiał Stop aluminium
Kolor Srebrny
Porty USB, USB-C
Wejście 12-24 V
Wyjście

USB: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/4A (VOOC) 9V/3A, 12V/2.5A;

USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A;

USB + USB-C: 5V/5A

Natężenie prądu

5A

Moc

30W

Podświetlenie LED

Tak

Wymiary

48 x 25 mm

  • Najczęściej kupowane z: