• Kategorie
  • Parametry
  • Ładowarki

Nie tylko ładowarka sieciowa do telefonu – poznaj naszą ofertę

Smartfony towarzyszą nam na co dzień. Za ich pomocą możemy nie tylko skontaktować się ze znajomymi, lecz także zapoznać się z najnowszymi wiadomościami czy uregulować rachunek za zakupy w sklepie. Niestety, te urządzenia do działania potrzebują sporo prądu i szybko się rozładowują. Z tego względu każdy właściciel smartfona czy tabletu musi zaopatrzyć się w ładowarkę. Najczęściej jest to ładowarka do telefonu, ale nie zawsze.

Dlatego w sprzedaży mamy rozmaite ładowarki, dzięki którym szybko naładujesz baterię swojego smartfona.

Proponowane przez nas ładowarki:

  • ładowarki sieciowe. Bez wątpienia ładowarka sieciowa do telefonu jest najpopularniejszym typem tego akcesorium. Jeżeli chcesz ją nabyć, zwróć uwagę, czy jest ona przeznaczona do Twojego modelu smartfona;
  • ładowarki samochodowe. Na co dzień do pracy podróżujesz samochodem? Zaopatrz się w ładowarkę samochodową – przykładem może być ta dedykowana dla LG G3. W odróżnieniu od sieciowych, ładowarki samochodowe podpina się do gniazda zapalniczki. U nas znajdziesz także bezprzewodowe ładowarki samochodowe oraz uchwyty na telefon do samochodu
  • ładowarki bezprzewodowe (indukcyjne) – Jeżeli pracujesz w biurze i w ciągu dnia kilkanaście razy korzystasz z telefonu, ładowarka bezprzewodowa będzie dobrym rozwiązaniem, bo unikniesz ciągłego podłączania kabla. Upewnij się, że Twój telefon jest wyposażony w technologię, która umożliwia tę formę ładowania. W swojej ofercie mamy ładowarki dedykowane między innymi telefonom Sony, LG, Xaomi itd.

W ofercie mamy też ładowarki do tabletów. Jeżeli interesuje Cię np. ładowarka do tabletu Samsung, z powodzeniem znajdziesz ją u nas.

Czołowi producenci ładowarek w ofercie Absorb.pl

Zakupisz u nas ładowarki wysokiej jakości, wyprodukowane przez renomowanych producentów, takich jak Samsung, LG, Huawei, czy Kanex. Wykonane zostały z odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych, dzięki czemu są bardzo solidne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu!