• Kategorie
  • Parametry
  • Micro USB

Kable mikro USB

Najogólniej rzecz ujmując, mianem kabli mikro USB określa się uniwersalne typy złącz, standaryzujące przewodową komunikację, która odbywa się pomiędzy wieloma urządzeniami. Dzięki temu do jednego złącza USB podpiąć można zarówno mysz, klawiaturę, przenośny dysk, modem, drukarkę jak i telefon czy aparat cyfrowy. Na rynku znaleźć można również wiele przejściówek, takich jak chociażby micro USB HDMI, dzięki którym jeszcze bardziej rozszerzymy funkcjonalność naszych urządzeń.

Warto także zaznaczyć, że podłączenie urządzeń przez kable USB lub adaptery USB HDMI jest bardzo proste. Współczesne systemy operacyjne samodzielnie wykrywają nowe narzędzia i – jeżeli zajdzie taka potrzeba – instalują do nich odpowiednie sterowniki.

Klientom naszego sklepu z akcesoriami GSM do telefonów i tabletów oferujemy szeroki wybór kabli micro USB, przejściówek HDMI oraz innych tego typu produktów. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze optymalnego urządzenia.