30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • Sony

W naszym sklepie internetowym z artykułami GSM mogą Państwo znaleźć szeroki wybór szkła na ekran telefonu. Dysponujemy szkłem hartowanym dedykowanym dla smartfonów marki Sony, w tym niezwykle popularnych modeli z linii Sony Xperia (X, XZ, XZ1, XZ2, XA, Z3, Z5). Dzięki zabezpieczeniu w postaci szkła, panel przedni telefonu nie jest podatny na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Ryzyko zarysowania, obicia i całkowitego rozbicia szybki ulega więc znaczącej redukcji. W ofercie posiadamy tradycyjne szkło hartowane na ekran Sony oraz hybrydowe szkła nowej generacji, cechujące się niewielką grubością (zaledwie 0,2 mm) i wyjątkową estetyką.

Ceny szkła na ekran wahają się od kilkunastu do zaledwie kilkudziesięciu złotych. Taki wydatek w dalszej perspektywie wydaje się nad wyraz opłacalny. Dlaczego? Otóż praktyka pokazuje, że niechronione telefony dość łatwo ulegają zniszczeniu, a ich naprawa lub – co gorsza – wymiana egzemplarza na nowy, słono kosztuje (od kilkuset do nawet ponad tysiąca złotych!). Rachunek zysków i strat nietrudno wyliczyć…

Zachęcamy do zakupu wybranych przez Państwa produktów – pełna lista znajduje się poniżej. Wśród nich między innymi szkło Benks. Aby wybrać produkt, wystarczy kliknąć na przycisk oznaczony symbolem koszyka. Wysyłka zakupów odbywa się zazwyczaj w ciągu 24 godzin – pod warunkiem, że dane szkło jest dostępne w magazynie. W razie pytań dotyczących oferty czy zasad transakcji, służymy pomocą mailową i telefoniczną. Polecamy się teraz i w przyszłości!