• Kategorie
  • Parametry
  • Uchwyt

Tani uchwyt samochodowy? Mamy wiele propozycji!

Jeżeli z samochodu korzystasz na co dzień, a smartfona używasz jako alternatywy dla radia lub nawigacji, przyda Ci się specjalny uchwyt na telefon do samochodu. Dzięki niemu będziesz mógł wygodnie i bezpiecznie korzystać ze swojego urządzenia. W stałej sprzedaży mamy m.in. uchwyty samochodowe do telefonów LG G3 czy Xperia Z3.

W planach masz zakup ładowarki samochodowej? Uniknij podwójnego wydatku – u nas zakupisz uchwyt samochodowy z ładowarką standardową lub z ładowarką indukcyjną. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i unikniesz gromadzenia kabli w samochodzie.

Jak wybrać uchwyt na telefon do samochodu?

Interesuje Cię uchwyt samochodowy do LG G3 czy do innego modelu smartfona? W naszym sklepie znajdziesz uchwyty wielu producentów, np.: Mio, Rock, Koomus czy Benks. Zanim wybrany produkt trafi do Twojego koszyka zakupowego, zwróć uwagę na kilka elementów.

  • Z jakiego materiału został wykonany uchwyt? Jakość wykonania ma znaczenie – od niego zależy trwałość urządzenia. W sprzedaży mamy uchwyty wykonane z polikarbonu – materiału, który jest niezwykle wytrzymały na uderzenia mechaniczne i jednocześnie lekki.
  • Typ uchwytu. Producenci proponują zmotoryzowanym właścicielom smartfonów uchwyty mocowane m.in.: na szybę (wyposażone w przyssawkę), do kratki nawiewu i na kierownicę. Musisz określić, w którym miejscu pojazdu najwygodniej będzie Ci korzystać ze smartfona.
  • Wymiary uchwytu. W stałej sprzedaży mamy produkty w różnych wymiarach. Zasada jest prosta – uchwyt na telefon do samochodu powinien być jak najmniejszych rozmiarów, aby nie przeszkadzał w trakcie prowadzenia pojazdu, a jednocześnie pasował do parametrów Twojego smartfona.

Gdy wybierzesz już odpowiedni uchwyt na telefon do samochodu, sprawdź także zestawy słuchawkowe bezprzewodowe, które są dostępne w naszej ofercie.

Koomus Metal Plates
Koomus Metal Plates
Produkt niedostępny