30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • BATERIE

Bateria LG, Huawei czy Samsung? Mamy oryginalne baterie, których potrzebujesz

Jeżeli intensywnie korzystasz ze smartfona, prędzej czy później możesz być zmuszony do zakupu nowej baterii. Możesz to zrobić w naszym sklepie i przy okazji zdobyć punkty, które przy kolejnych zakupach wymienisz na złotówki. Bateria Huawei czy bateria LG? Mamy oryginalne akcesoria do różnych modelów smartfonów.

Czy wiesz, że baterie to nie wszystko, co proponujemy naszym klientom? Jeżeli ze smartfona korzystasz głównie w domu lub biurze, przyda Ci się również ładowarka sieciowa do telefonu. Zamawiając baterię, możesz od razu zakupić pasującą do Twojego smartfona ładowarkę.

Bateria do smartfona – oryginalna czy zamiennik?

Oryginalna LG l65 bateria czy bateria Samsung Galaxy S4 nie kosztuje wiele, ale faktem jest, że zamienniki są znacznie tańsze. W tym przypadku cena nie powinna być jednak wyznacznikiem. Dlaczego? Akumulatory litowo-jonowe mogą stanowić zagrożenie, jeżeli przy ich produkcji nie zastosowano odpowiednich norm bezpieczeństwa. W efekcie nieoryginalna bateria może np. wybuchnąć czy się zapalić. Jeżeli chcesz mieć pewność, że korzystanie przez Ciebie ze smartfona jest bezpieczne, nie oszczędzaj. Zakup nieoryginalnej baterii to jedynie pozorna oszczędność – może się okazać, że z powodu jej awarii będziesz musiał zakupić nowego smartfona.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że kupujesz oryginalną baterię do swojego smartfona, skorzystaj z naszej oferty. Nie zajmujemy się sprzedażą zamienników.