Na początku września mogliśmy w końcu zobaczyć nową premierę najnowszych produktów marki Apple. Najnowy iPhone 11 został zaprezentowany w aż trzech wersjach – iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Potężne paramtery oraz świetny design to nie tylko to, co zostało nam zaprezentowane w nowym produkcie. Najnowsze iPhony jako pierwsze posiadają aż 3 aparaty z tyłu, które umożliwiają robienie zdjęc z teleobiektywem, w trybie nocnym a także autokorekcją. Producent zmienił również baterię na większe, która mają wytrzymywać od 4-5 godzin dłużej od swoich poprzedników. Jeżeli chodzi o wymiary to nie uległy one znaczącym zmiananą nadal przekątna ekranu wynosi 5,8 oraz 6,5 cala. Świerzo po zakupie warto zastanowić się od razu nad jego zabezpieczeniem. Z pomocą przychodzi marka Ringke, która już w dniu premiery wypuściła serie etui na telefon.

Wybór odpoweidnich akcesoriów i etui – co wybrać ?

Jedną z podstawowych kwestii nad jaką powinieneś/aś się zastanowić to, to czego oczekujesz od swojego pokrowca na iPhone? Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia a telefon użytkujesz np do mierzania swoich wyników, słuchania muzyki czy podczas wykonywania ćwiczeń warto wybrać pancerne etui Ringke Fuson-X, któremu nie straszne są upadki. Wszystko dzięki wzmocnionym rogą wykonanym z TPU, absorbujących siłe uderzenia. Plecki wykonane ze sztywnego poliuretanu wzmacniajacałą konsturkcję.

Dla wszystkich osób, które użytkują telefon głównie do pracy, proponujemy bardzej smukłe pokrowce, które nie powiększą bryły telefonu ale jednocześnie skutecznie go zabezpieczą. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest pokrowiec Ringke Air S, który cechuje się wyżej wspomnianą smukłością i lekkością. Wykonane zostało w całości z materiału TPU, co ułatwia jego dopasowanie do telefonu a także poprawia chwyt. Alternatywą dla tego modelu jest etui Ringke Air, który dodatkowo jest całkowicie przezroczysty, przez co nie ingeruje w naturalny wygląd telefonu.