Każdy posiadacz nowego smartfona zdaje sobię sprawę jak łatwo można go uszkodzić lub bezpowrotntnie stracić. Dzisiejsze telefony mimo oplywowych kształtów są rownież niezwykle kruche. Nie pomaga także stosowanie plecków wykonany z szkła, które w wyniku upadku pękają. Nie inaczej jest w przypadku nowego Samsung Galaxy S10.

Warto zatem rozejrzeć się nad porządną ochroną telefonu aby w przyszłości uniknąć wszelkich nieprzyjemności związanych z jego uszkodzeniem. W tym artykule postaramy się przedstawić różnego rodzaju etui do Samsung Galaxy S10 oraz przedstawimy ciekawe propozycje akcesoriów, które przydają się każdemu posiadaczowi smartfona.

Które etui do Samsung Galaxy S10 wybrać?

Duża bryła telefonu już sama w sobie sprawia niektórym osobą problemy z swobodnym dostępem do wszystkich funkcjonalności telefonu. Dlatego ważne jest aby wybrać taki porowiec do Galaxy S10, który nie tylko nie powiększy już znacznie smartfona ale umożliwi lepszy chwyt i ułatwi nam korzystanie z telefonu.

magnetic case cover do samsung galaxy s10
Ciekawą opcją są etui Clear View, które skłądają się z dwóch części: przedniej oraz tylnej klapki. Takie rozwiązanie nie tylko dobrze zabezpiecza całe urządzenie, ale dzięki zainstalowaniu aplikacji K-View mamy możliwość odbierania połączeń czy powiadomień bez ciągłego jej otwierania. Dodatkowo pokrowiec można w dowolnej chwili zamienić w przenośny stojak. Równie ciekawym etui do Galaxy S10 jest Magnetic Case. Magnetycznie zamykana, w pełni aluminiowa obudowa porządniez zabezpiecza Twój telefon dodatkowo nie wpływając na sygnał sieci komórkowej.


etui clear view do samsung galaxy s10


W sytuacji kiedy zależy nam na pancernej ochronie szczególnie polecanym przez nas produktem jest etui firmy Spigen. Cechują się one niezwykłą wytrzymałością oraz niezwykłą dbałością o najmniejszy detal. Nie na darmo firma to zyskała niezwykła popularność zarówno w Polsce jak i za granicą. Trzeba im przyznać są oni jednym z liderów na dzisiejszym rynku etui do telefonów.

Dodatkowa ochrona – Szkło hartowane.

Trzeba przyznać, że świetnym uzupełnieniem ochrony jest dobranie odpowiedniego zabezpieczenia ekranu. To ono stanowi pierwszą bariere, która chroni ekran telefonu przd zarysowaniem podczas codziennego korzystania. Dlatego też dobre szkło hartowane do Samsung Galaxy S10 stanowi świetnie dopełnienie, które idealnie współgra z każdym pokrowcem. Z uwagi na niezwykłą twardość stanowi ono lepszą bariere ochronną niż folie na ekran, które chronią jedynie przed zarysowaniami. Zastosowane w nich specjalne powłoki umożliwiają łatwe wyczyszczenie szkła ze wszystkich zabrudzeń.
szkło hartowane do galaxy s10

Tak więc jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić etu czy szkło do Galaxy S10, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu absorb.pl.