Jakie etui do Xiaomi Redmi Note 8 Pro?


Xiaomi w tym roku wypuściło kolejny telefon z serii Redmi Note. Tym razem zaprezentowanym modelem jest Redmi Note 8 Pro. Telefon posiada ekran o przekątnej 6,53 cala. Jest to pierwszy smartfon w średniej półce ceneowej, który otrzymał aparat z 64 Megapixelową matrycą. Dodatkowo mamy możliwość wykonania zdjęcia szeroko kątnego przy pomocy 8 Mpx matrcy z 120 stopniowym kącie widzenia. Tył telefonu, prezentuje się świetnie. Zarówno tył jak i przód zostały pokryte wytrzymałym szkłem Gorilla Glass 5. Dodatkowym atutem jest zastosowanie czytnika linii papilarnych z tyłu smartfona, co zapewnia wygodę dla osób korzystających z tej funkcji. Jeżeli chodzi o procesor, to producent zastosował MediaTek Helios G90T. Choć procesory te słyną z szybkiego nagrzewania, to dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia cieczą w tym modelu ten problem został rozwiązany. Duże rozmiary, szklany panel z pewnością zapewniają wygodę użytkowania. Jednak z pewnością wpłynęło to jednoczesnie na kruchość urządzenia. Na szczęscie przygotowaliśmy dla was ciekawe propozycje, które pomogą ochronić nowy nabytek przed uszkodzeniami.

Jakie najlepsze etui? Co wybrać?

Z całą pewnością, powinniśmy skupić się na zmaksymalizowaniu ochrony telefonu. Smartfony towarzyszą nam praktycznie każdego dnia. Więszkość osób nie wyobraża sobie nie wziąć telefonu ze sobą do pracy, szkoły czy nawet do kina. Popularność urządzeń mobilnych w ostatnich czasach wzrosła drastycznie. Wszystko dzieki wszech dostępnemu dostępowi do internetu. Niestety codzienne noszenie w kieszeni czy nawet torbie, odbija się z czasem na wyglądzie telefonu. Codzienne korzystanie to również szybsze zużycie, zarysowanie, ryzyko upadku czy utopenia telefonu. Dlatego warto zdecydować się na wybór etui do Redmi Note 8 Pro, które uchroni nasz nowy nabytek przed zarysowanimi, zabrudzeniem czy upadkiem.
Należy jednak wybrać taki pokrowiec, który będzie dostosowany dla nas. Na rynku dostepnych jest wiele pokrowców, które skupiaja się przede wszystkim na ochronie, niestety kosztem wyglądu. Inne natomiast skupiaja się na tym by etui zarówno chroniło jak i nie przeszkadzało nam podczas użytkowania lub nawet ułatwiały niektóre czynności. Przykładem takich produktów są etui z funkcja portfela. Posiadają one wbudowane przegródki, w których możemy umiescić np kartę czy banknoty a nawet dowód osobisty. Dlatego przed wyborem zastanówmy się czego oczekujemy od futerału. Oferta sklepu absorb.pl jest zróżnicowna tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Czy warto dobrać szkło ? Które wybrać?

Prócz samego etui, warto również rozwarzyć dobranie szkłą hartowanego lub folii. Jest to dodatkowa ochrona ekranu, która nie tylko w zestawie z etui stanowi pełną ochronę urządzenia przed upadkiem. Codzienne użytkowanie ekranu naraża ekran na liczne zarysowania, przez co z czasem jego przejrzystość może ulec pogorszeniu. Na rynku dostępnych jest wiele róznych typów szkieł i folii znanych producentów. Wśród nich na wyróznienie zasługuję firma Spigen, Ringke czy polski producent 3mk. Firmy te produkują akcesoria do telefonów przez wiele lat, dzięki czemu posiadają duże doświadczenie i setki tysięcy zadowolonych klientów.

Więcej na temat zalet i wad folii ochronnej znajdziesz w poprzednim artykule.

 

Etui do Redmi Note 8
Sprawdź >