Firma Benks powstała w 2008 r., od tego czasu stała się niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości akcesoriów telefonicznych dostępnych na całym świecie. Produkty marki Benks dostępne są również w sklepie internetowym Absorb.pl i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.

Benks - synonim najwyższej jakości

Pokrowce, etui i szkła Benks, a także inne akcesoria, są uznawane za jedne z najlepszych na rynku. Firma oferuje solidne produkty w oryginalnym designie i po bardzo atrakcyjnych cenach. Wyróżniają się niezawodną odpornością i wytrzymałością, dlatego bardzo często określane są mianem niezniszczalnych. Benks stale urozmaica swoją ofertę i udoskonala wprowadzane na rynek modele. Co ważne, stawia też wysoki nacisk na ochronę środowiska podczas procesu produkcyjnego.

Produkty Benks w ofercie sklepu Absorb.pl

Oferta Benks jest niezwykle urozmaicona. Znajdziemy w niej m.in. szkła hartowane, folie poliwęglanowe, ładowarki samochodowe, kable z końcówką USB, power banki, pokrowce i etui, ramki aluminiowe typu bumper itd.

Poznaj kilka rekomendowanych produktów marki Benks, które możesz u nas zamówić:

  • Uchwyt Samochodowy Little Giant

Jest to solidny, wygodny w użytkowaniu i kompatybilny z większością smartfonów uchwyt samochodowy. Wyposażony został w rozwierane ramię, dzięki czemu można go używać ze wszystkimi smartfonami do 5.5". Żelowa przyssawka zapewnia możliwość zamontowania uchwytu na szybie lub desce rozdzielczej.

  • Wzmacniany Kabel Amber Lightning MFI (180cm)

Jest to jeden z najmocniejszych kabli ze standardem MFI na rynku. Dzięki zastosowaniu plecionego nylonu jest on odporny na przetarcie i uszkodzenie mechaniczne w znacznie większym stopniu niż standardowe przewody.

  • Etui Benks Aegis Bumper do iPhone X

Benks Aegis to pokrowiec typu bumper, który zapewnia niezawodną ochronę. Pokrowiec jest wykonany z aluminium, a ramka w środku została wypełniona poliuretanem amortyzującym wstrząsy, zabezpieczając ekran i aparat przed zarysowaniami. Ten typ pokrowca zakładany jest wyłącznie na ranty urządzenia. Dzięki temu smartfon zachowuje swój naturalny wygląd, a jednocześnie jest przez cały czas chroniony.