Potrzebujesz solidnego zestawu słuchawkowego bezprzewodowego do prowadzenia długich rozmów telefonicznych? A może chcesz używać wygodnych słuchawek podczas uprawiania sportu? W sklepie Absorb.pl mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji.

Poniżej prezentujemy słuchawki, które zapewniają wygodę użytkowania, a jednocześnie są wykonane solidnie i wyposażone w szereg zaawansowanych rozwiązań, które podnoszą ich funkcjonalność. I co najważniejsze, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przykładowe zestawy słuchawkowe w rozsądnych cenach

  • Awei A880BL - Sportowe Douszne Słuchawki Bluetooth - dokanałowe

Są to słuchawki dedykowane sportowcom. Zapewniają komfort noszenia i cechują się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Mają wbudowany system CVC 6.0, który doskonale redukuje wszelkie szumy z otoczenia. Konstrukcja odporna na pot zapewnia niezawodne działanie nawet podczas bardzo intensywnych treningów. Na wygodę użytkowania wpływa m.in. pilot wbudowany w słuchawki, funkcja automatycznego łączenia się z wcześniej sparowanym urządzeniem oraz system powiadomień o połączeniach przychodzących czy niskim stanie baterii. Konstrukcja słuchawek umożliwia łatwe dopasowanie do kanału słuchowego.

  • Słuchawka Bluetooth Baseus A01

Jest to słuchawka przeznaczona do prowadzenia komfortowych rozmów telefonicznych. Umożliwia połączenie dwóch telefonów. Stworzona z najlepszej jakości materiałów. Zapewnia wyjątkowo czyste dźwięki i skuteczną redukcję szumów z zewnątrz, dzięki czemu jakość połączeń jest znacznie lepsza. Są wygodne w noszeniu, dlatego nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. Słuchawka wyposażona jest w przyciski funkcjonalne, które umożliwiają łatwe sterowanie. Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w łączność Bluetooth.

  • Awei AK9 - Sportowe Douszne Słuchawki Bluetooth - dokanałowe

Ten model słuchawek Awei wyróżnia się przede wszystkim świetnym odwzorowaniem dźwięku oraz inteligentnym magnesem, pełniącym funkcję klasycznego przycisku on/off, który uruchamia słuchawki w momencie ich rozłączenia. Słuchawka zapewnia bardzo długie działanie, gdyż czas czuwania wynosi 240 godzin, a czas rozmów aż 12!