30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • LG G5

LG G5 to flagowy smartfon koreańskiego producenta elektroniki użytkowej, znanej i cenionej firmy LG. Popularność modelu G5 sprawiła, że opracowano wiele dedykowanych mu zabezpieczeń. Aluminiową obudowę telefonu wraz z wyświetlaczem można ochronić stosując dodatkową osłonę. Etui do LG G5 to szeroki zakres produktów wykonanych z niezwykłą starannością. W naszym sklepie oferujemy najlepsze na rynku obudowy wykonane z TPU i innych tworzyw sztucznych. Dysponujemy etui hybrydowymi, a także foliami i szkłem hartowanym osłaniającym ekran dotykowy urządzenia.

Stosowanie etui na telefon to gwarancja szeregu korzyści. Dzięki odpowiednio dobranemu zabezpieczeniu, smartfon jest chroniony przed mnóstwem czynników zewnętrznych, w tym zarysowaniem czy zbiciem szybki. Zdarzenia losowe, takie jak zanurzenie telefonu w wodzie czy upadek z wysokości, nie muszą wiązać się z przykrymi konsekwencjami, w postaci uszkodzenia urządzenia. Twarde, smukłe obudowy dobrze leżą w ręce, a dzięki dopasowaniu do konkretnego modelu w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności telefonu. Istnieje możliwość wyboru etui w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dodatkowo zyskuje on na estetyce.

Wszystkie dostępne produkty widnieją na załączonym poniżej wykazie – aby zapoznać się z konkretnym produktem, wystarczy wybrać go kursorem myszy. Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą etui oraz do składania zamówień. Polecamy również inne akcesoria GSM dostępne do nabycia za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Brak produktów do wyświetlenia