• Etui do iPhone 8

  • Parametry

Cafele Plating Case - Etui do iPhone 8/7 Czarne
Cafele Plating Case - Etui do iPhone 8/7 Czarne
Produkt niedostępny
Cafele Plating Case - Etui do iPhone 8/7 Złote
Cafele Plating Case - Etui do iPhone 8/7 Złote
Produkt niedostępny

Do rodzinny Apple dołączyła 8 generacja. Najnowszy smartphone został wyposażony w szklaną obudowę, którą dookoła okala ramka z konstruowana z lotniczego aluminium. Dodatkowym atutem jest odporność na wodę i pył. iPhone 8 to nie tylko nowa obudowa ale także nowe możliwości. Dzięki zastosowaniu technologii ładowania bezprzewodowego wystarczy położyć telefon napodstawce QI bez zmartwień, że zapomnieliśmy naładować urządzenia. Telefon został wyposażony w najszybszy procesor dostępny na rynku, gwarantując płynność i komfort użytkowania.

Oferta, którą została dla Państwa przygotowana dotyczy zarówno pokrowców i futerałów jak i ładowarek umożliwiających ładowanie bezprzewodowe. Posiadane przez nas pokrowce nie tylko podkreślają wygląd telefonu ale także jest to świetna ochrona. Dla wszystkich tych dla których liczy się ochrona, przygotowaliśmy futerały z Gwarancją testów Militarnych.

W naszym sklepie wygoda i komfort użytkowania to priorytet. Zachęcamy do zapoznania się z uchwytami i przewodami ze złączem lightning dedykowanymi do iPhone 8