30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • Etui do iPhone 8 Plus

Najnowsza propozycja od firmy Apple choć wyglądem przypomina swojego poprzednika nie znaczy to, że jest on taki sam. Najnowszy iPhone 8 Plus jest wyraźnie cięższy a sama obudowa jest wykonana ze stali szlachetnej zapewniając w ten sposób dużą wytrzymałość podczas upadku z dużej wysokości. Zmienił się również aparat. Urządzenie zostało wyposażone większą matryce co zapewnia lepszą jakość zdjęć przy świetle dziennym. Dzięki funkcji teleobiektywu, użytkownicy mają możliwość zmiany głębi ostrości zdjęcia.

Najnowszy nabytek warto dodatkowo zabezpieczyć przed kurzem, brudem czy kurzem. W tj. sytuacji idealnym rozwiązaniem są Pokrowce i Etui dedykowane dla iPhone 8 Plus. Oferta, która dla Państwa przygotowaliśmy jest bardzo wszechstronna. Począwszy od wysokiej jakości portfeli zabezpieczających w pełni urządzenie, po pokrowce podkreślające wygląd smartphona. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalny kształt telefonu oferujemy pokrowce o grubości 0.3 mm

Jeżeli szukasz dodatkowego akcesorium by w czasie pracy czy w trakcie podróży cieszyć się komfortem użytkowania oferujemy uchwyty i stacja dokujące firmy Baseus dla twojego iPhone 8 Plus. W ofercie znajdują się równie przewody i ładowarki ze złączem lightning.