30 dni na zwrot          |      Darmowa dostawa do paczkomatu od 99 zł        |         Wysyłka 24H!
  • Kategorie
  • Parametry
  • Etui Galaxy S20 Ultra

Nowy Samsung Galaxy S20 Ultra to najpotężniejszy model z serii S20. Nic dziwnego zatem, że jego premiera budzi wiele pytań. Wiele osób zastanawia się czym zaskoczy nas tym razem koreański producent. Premiera smartfonów Samsung-a od zawsze cieszy się duża popularnością nie tyko wśród fanów tej firmy.

Jakie wybrać etui do Samsung Galaxy S20 Ultra?

Premiera Galaxy S20 Ultra będzie niezwykłym doświadczeniem. Każda nowy flagowiec to wiele rozwiązań technologicznych, które w niebywały sposób ułatwiają nam codzienne korzystanie z urządzenia. Jeżeli zatem jesteś posiadaczem najnowszego Galaxy S20 Ultra z pewnością zdajesz sobie sprawę, że tak droga rzecz potrzebuję ochrony. Przeglądając asortyment naszego sklepu z pewnością znajdziesz coś dla siebie z pośród dedykowanych etui do Galaxy S20 Ultra . Wśród wielu propozycji znajdziesz zarówno 

Szkło hartowane do Galaxy S20 Ultra. Skuteczna ochrona?

Samsung dąży do zniwelowania wielkości ramek, co ma mieć wpływ na wielkość ekranu. Duży ekran zapewnia doskonałe doświadczenia z codziennego użytkowania i o wiele większą przestrzeń roboczą. Niestety jest on przez to znacznie bardziej podatny na rozbicie. W naszym asortymencie postaraliśmy się o to byś miał możliwość również zabezpieczenia tej części telefonu dopasowanym szkłem do Samsunga Galaxy S20 Ultra . Jeżeli nie jesteś zwolennikiem szkieł znajdziesz również duży wybór hybrydowych folii ochronnych, które będą stanowić dyskretną ochronę ekranu.